BIURA   DORADCY
BIEGLI REWIDENCI

home   aktualności  informator ekonomiczny  przepisy   zus  indeks

INFORMACJA O WPISIE W BAZIE BIUR RACHUNKOWYCH

   Zachęcamy do umieszczenia wpisu w naszej bazie danych biur rachunkowych, doradców podatkowych i biegłych rewidentów. Informacja ta przyczyni się do spopularyzowania Państwa usług i z pewnością przysporzy Państwu nowych klientów.

   Wpis w bazie jest możliwy na dwa sposoby: zakup Informacji Podatkowej off-line (200 zł netto za 12 misięcy aktualizacji i płytę CD - tutaj info - wtedy wpis w bazie jest bezpłatny przez cały okres aktualizacji Informacji Podatkowej - i wykupienie wpisu w bazie - cena za wpis wynosi 100 zł netto za 12 miesięcy i obejmuje umieszczenie strony Informacyjnej Państwa firmy w katalogu http://podatki.pl/nazwa (jeżeli nie jest zajęta - jeżeli jest zajęta, konsultujemy inną nazwę katalogu), i udostępnienie skryptu do edycji zawartości strony.

   Zainteresowanych prosimy o list pod adresem biura@podatki.pl - proszę podać numer telefonu, nazwisko i imię - skontaktujemy się w celu omówienia szczegółów. Przy zakupie Informacji Podatkowej off-line ze sklepu internetowego wystarczy wysłać e-maila z proponowaną nazwą konta.

 

indeks wg miejscowosci indeks wg. nazw edycja wpisu - dla zarejestrowanych użytkowników

Indeks wg miejscowości

Przeszukiwanie bazy

Edycja wpisu
(dla zarejestrowanych użytkowników)

 


BannerMania

programy księgowe, internet, kasy fiskalne
Emar s.c. 43-100 Tychy, ul. Uczniowska 7, tel: (032) 217-71-90
Copyright: 1997, 1998, 1999  Romuald Gabrysz