Bezpłatne programy


Na tej stronie będziemy umieszczać bezpłatne programy związane z tematyką witryny
Informacja Podatkowa. Są to zarówno nasze własne produkcje (Kodeksy, Zawody, Kalkulator) jak i programy wyszperane przez nas w internecie. Będziemy również zamieszczać odnośniki do stron, gdzie możecie Państwo takie programy znaleźć. Wszystkie umieszczone tutaj programy mają wg. ich autorów status freeware lub shareware, co oznacza, że można ich używać bezpłanie i udostępniać innym z zachowaniem warunków licencyjnych zastrzeżonych przez autora. Żeby załadować program wystarczy kliknąć w jego nazwę.

 

nazwa programu opis info o autorze
Fakt 9.01a

Program kadrowo-płacowy

Paweł Domalewski
info@fakt.com.pl

Forum

plik danych

(wersja z 16.02.00)

Program do przeglądania off-line zawartości archiwum forum dyskusyjnego Informacji Podatkowej - rachunkowość i podatki - osobno nalezy pobrać program Forum i osobno plik bazy danych. Oba pliki należy umieścić w tym samym katalogu a plik biuro.exe rozpakować. Program przeznaczony jest wyłącznie do użytku prywatnego. Plik danych będzie aktualizowany ok. raz w miesiącu.

Mirosław Seehawer

kontakt

Kalkulator
wersja demo 2.02

Kalkulator obliczający składkę na ZUS, wynagrodzenie brutto, odsetki ustawowe i podatkowe oraz dodatkowo wspomagający różnego rodzaju kalkulacje - wersja demo udostępniana w celu sprawdzenia możliwości wersji komercyjnej Kalkulatora IP - odnośnik na dole strony Kalkulatora.

Mirosław Seehawer
(projekt - R. Gabrysz)

kontakt

PITY 1999

Znana z produkcji programów do wypełniania formularzy firma IPS udostępnia w tym roku bezpłatnie programy do wypełniania PIT-ów za 1999. Dostępny jest już PIT-28 dla ryczałtowców, niedługo następne. Adres strony wydaje się prosty do zapamiętania: http://www.pity.pl

IPS - gł. informatyk
Marcin Konopka

kontakt

Klasyfikacja Zawodów i Specjalności

Musisz ją mieć zawsze pod ręką.

opracowanie Romuald Gabrysz
(na podstawie materiałów opublikowanych w Rzeczpospolitej On-Line)

kontakt

Przelewy PRO

Do wypełniania i drukowania przelewów bankowych. Tworzenie listy banków i kontrahentów. Różne formaty wydruku przelewu. W razie błędów typu Invalid date należy ustawić format daty krótkiej na dd-MM-rrrr..

Maciej Czajkowski

Strona domowa autora: http://www.kki.net.pl/mclabs/

następne w przygotowaniu

Programy księgowe

 

BannerMania