Forum dyskusyjne - rachunkowość i podatki

REGULAMIN FORUM

Forum służy wymianie wiedzy, poglądów i doświadczeń osobom zajmującym się rachunkowością i podatkowością na co dzień. Wypowiadający się na forum mogą (ale nie muszą) podawać swoje adresy mail i zapraszać do korzystania ze swoich usług, podając adresy, telefony itp - jedyne zastrzeżenie jest takie, że odbywa się to przy okazji odpowiadania na post. To nie jest forum reklamowe. Forum jest moderowane - oznacza to, że posty i dyskusje nie związane z tematyką oraz posty czysto reklamowe będą usuwane.

Za pomocą linków następne - poprzednie można poruszać się "w czasie". Na stronie startowej są widoczne świeże tematy.

Dostępny jest program "forum" służący do przeglądania zawartości całego archiwum w trybie off-line. Należy pobrać program oraz bazę (będzie uaktualniana około raz w miesiącu). Przejście do strony z której można pobrać program - tutaj  Prosimy o uwagi na temat tego programu - postaramy się je uwzględnić przy opracowaniu następnej wersji. 

informacje o promocjach Informacji Podatkowej

Odpowiedzi prezentowane na Forum nie stanowią porad prawnych z zakresu stosowania prawa podatkowego. Są to indywidualne opinie i poglądy osób uczestniczących w dyskusji i nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska instytucji i firm, w których pracują lub które prowadzą uczestnicy forum. Niektóre z prezentowanych opinii mogą nie być podzielane przez wszystkie lub część organów skarbowych, za co uczestnicy Forum nie ponoszą odpowiedzialności.

TUTAJ PRZEJDZIESZ DO
Forum dyskusyjne - kruczki i sztuczki

Gorąco prosimy o nadsyłanie uwag i propozycji pod adresem forum@podatki.pl


BannerMania