Informacja Podatkowa

m ó j  p i e r w s z  y    r a z . . .

 akty prawne  informator ekonomiczny - parametry  wyszukiwanie informacji w internecie'  klub użytkowników kalkulatora IP  tu kupisz Kalkulator IP i Informację Podatkową off-line gra internetowa - sprawdź czy przeżyjesz


informacja podatkowa
off-line


     podatki.pl - mój pierwszy raz

powiedz o nas innym   

Możesz przeszukać zawartość witryny Informacji Podatkowej  najczęściej szukane w podatki.pl

Serdecznie witamy

Jeśli trafiłeś na strony Informacji podatkowej oznacza to, że musisz płacić podatki. I jesteś we właściwym miejscu. Wiemy jednak, że możesz być lekko zdezorientowany - tutaj chcemy przedstawić Ci w skrócony sposób czego możesz się na tych stronach spodziewać, czego oczekiwać i jakich zasad przestrzegać. Na początek zachęcamy - dodaj tę stronę do ulubionych.

wyszukiwanie informacji - strona główna

 


   Z prawej strony znajdziesz ramkę z linkami do najważniejszych działów Informacji Podatkowej. W trakcie coraz częstszych wizyt na naszej (a wkrótce i Twojej) stronie poznasz zapewne jej najgłębsze zakamarki, na razie jednak to menu powinno Ci wystarczyć.

U góry każdej strony znajduje się szybka nawigacja do niektórych działów. W różnych miejscach serwisu mogą się tam znajdować różne skróty.

   Teksty aktów prawnych znajdziesz w dziale akty prawne - znajdują się tam indeksy tematyczne, w ramach których funkcjonują spisy dostępnych aktów prawnych. Tak więc jeśli szukasz ustawy Ordynacja podatkowa - najlepiej zajrzyj do aktów prawnych i wybierz dział - zobowiązania podatkowe. Jeśli poszukujesz kodeksu postępowania administracyjnego - zajrzyj do aktów prawnych i wybierz indeks - kodeksy.

   Parametry finansowe, podatkowe, stawki i skale, informacje o kursach walut, przepisach obowiązujących, wchodzących w życie, zmianach w przepisach itp.  znajdziesz w dziale informator ekonomiczny (zwany też w nawigacji skrótem informator). Tam ze strony głownej wybierzesz indeks, który Cię interesuje.

   W dziale wyszukiwanie informacji omawiamy różne mechanizmy docierania do pożądanych treści. Jednak zanim zagłębuisz się w świecie wyszukiwarek, katalogów i indeksów sprawdź, czy to, czsego szukasz nie jest już wyczerpująco opisane w dziale najczęściej szukane w podatki.pl.

Zachęcamy Cię do korzystania z forum rachunkowość i podatki - najlepszego chyba w polskiej sieci miejsca wymiany poglądów i doświadczeń praktyków i teoretyków podatkowo-finansowych. Przeglądając forum zauważysz, że nie jest to miejsce służące do jałowej wymiany poglądów. Nie znajdziesz tam wiele postów nie na temat lub mało konkretnych. Osoby odpowiadające to najczęściej znakomici fachowcy, poświęcający innym część swojego wolnego czasu. 
Na forum obowiązują jednak pewne zasady. Zanim zaczniesz aktywnie uczestniczyć w forum zadając i odpowiadając na pytania, do czego gorąco zachęcamy - przeczytaj   regulamin. Forum jest moderowane - posty nie spełniające wymogów regulaminowych są po prostu usuwane.

Witryna Informacji Podatkowej intensywnie się rozwija. W trakcie tworzenia znajduje się kilka dużych podserwisów. Zaglądaj na nasze strony często. Jeśli chcesz otrzymywać informacje o zmianach i nowościach na witrynie Informacji Podatkowej wyślij poniższy formularz - adres Twojego  domyślnego konta pocztowego zostanie dodany do bazy.

 

reklama w podatki.pl

przeszukaj:   katalog  urzędy skarbowe   forum dyskusyjne  internet

notka prawna 

copyright: Emar s.c. 43-100 Tychy ul. Uczniowska 7, skr. poczt. 68, telefon: (032) 217-69-02 podatki@podatki.pl, telefon komórkowy: (0604) 243279 Kwestie prawne: Kancelaria Radcy Prawnego Marek Wojewoda, 44-100 Gliwice, Plac Piastów 10, tel: (032) 2313081 w.117 mwojewoda@podatki.pl