informacja podatkowa off-line

home | aktualności | akty prawne | biura rachunkowe | faq | felieton | forum dyskusyjne | informator ekonomiczny | kalkulatory | kasy fiskalne | kruczki i sztuczki | leasing | orzecznictwo | programy księgowe | promocje IP | reklama w podatki.pl | spis treści | ubezpieczenia społeczne |

kalkulator IP - pobierz demo

 

Reklama na stronach Informacji Podatkowej


   Zapraszamy do umieszczania bannerów reklamowych na stronach Informacji Podatkowej. Informacja Podatkowa jest serwisem wąsko specjalizowanym, przez co bardzo ściśle zdefiniowana jest grupa jego użytkowników. Są to w przeważającej większości prowadzący działalność gospodarczą, osoby pracujące w służbach księgowych i finansowych przedsiębiorstw, a także osoby zajmujące się doradztwem i obsługą księgową w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

   Ciągły rozwój serwisu powoduje wzrastającą liczbę korzystających z niego w sposób bardziej lub mniej systematyczny. Domena, w której serwis się znajduje sprzyja wizytom osób poszukujących informacji dotyczących podatków w Polsce. Serwis posiada obecnie około 2000 podstron, ich liczba zwiększa się nieustannie. Różna liczba odwiedzin poszczególnych stron pozwala uczynić emisję reklam mniej lub bardziej inesywną.

   Serwis Informacji Podatkowej w chwili obecnej osiąga między 500 a 600 tysięcy odsłon stron WWW miesięcznie, i liczba ta stale rośnie. Naszym celem jest osiągnięcie w bieżącym roku dwóch milionów odsłon miesięcznie.  Analiza statystyk w dłuższym okresie czasu pozwala nam wierzyć, że jest to zadanie realne. Pozwala nam to skierować swoją ofertę również do agencji reklamowych, którym możemy zaoferować pakiety hurtowe po znacznie obniżonych cenach.

   Biorąc pod uwagę ścisłe ukierunkowanie serwisu i możliwość zdefiniowania profilu zawodowego z niego korzystających, ceny emisji bannerów są szczególnie konkurencyjne w porównaniu z innymi serwisami zamieszczającymi reklamy. Są niższe w wartościach bezwzględnych, a system rabatów czyni je dostępnymi dla każdego.

Poniżej przedstawiamy zasady umieszczania i zamawiania reklam oraz cennik.

Zasady umieszczania reklam.

Reklama może mieć postać bannerów w jednym z dwóch wybranych rozmiarów:

banner mały - 120 x 60 pikseli.
banner duży - 400 x 50 pikseli.

Format graficzny - jpg lub gif, może być animowany.

Maksymalna objętość bannera małego - 10 kB
Maksymalna objętość bannera dużego - 15 kB

Bannery można zmieniać w trakcie emisji, możemy również wyświetlać sekwencje bannerów w uzgodnionej częstotliwości. Zamawiający może podać przybliżoną liczbę dziennych wyświetleń. Bannery są linkowane do adresów www lub mail podanych przez Zamawiającego. Wyświetlane są w górnej części strony. widoczenj bez jej przewijania.

Jak zamówić reklamę

Zamówienie można przekazać następująco:

1 - Wysyłając mail na adres reklama@podatki.pl z podaniem numeru telefonu osoby kontaktowej, plikiem/plikami bannera i przewidywaną ilością odsłon. Szczegóły zostaną uzgodnione telefonicznie.

2 - Wysyłając fax z zamówieniem z danymi j.w. Szczegóły zostaną uzgodnione telefonicznie, sposób przekazania plików zostanie uzgodniony telefonicznie.

3 - Dzwoniąc pod numer telefonu (032) 2177190 w godzinach 10-18 w dni powszednie.

4 - Wysyłając pisemne zamówienie na adres Emar s.c. 43-100 Tychy, ul. Uczniowska 7

Sposób i termin płatności

Zapłata może nastąpić na trzy sposoby:

- przed emisją reklamy na rachunek bankowy Emar s.c. na podstawie faktury VAT wystawionej po złożeniu zamówienia przez Zamawiającego

- po emisji reklamy - w tym przypadku wymagane jest wpłacenie zaliczki w wysokości 30% uzgodnionej należności - płatność następuje na podstawie faktury VAT wystawionej przez Emar s.c.

- rozliczenie barterowe - wymaga uzgodnienia zakresu i rodzaju barteru, wymaga podpisania umowy z Emar s.c., a wartość emisji nie może być niższa do 1000 zł netto.

Statystyki

Każdy Zamawiający otrzymuje dostęp do statystyki generowanej dynamicznie i dostępnej przez cały okres trwania emisji. Zamawiający otrzyma login i hasło umożliwiające dostęp do statystyki. Statystyka pokazuje liczbę odsłon, liczbę odsłon pozostałych do zakońćzenia emisji, przybliżony czas zakończenia emisji, liczbę kliknięć w reklamę Zamawiającego. Zamawiający będzie również otrzymywał na bieżąco zestawienie logów, informujące skąd pochodziło wywołanie jego bannera.

Cennik

Podane ceny dotyczą ceny za emisję pakietu podstawowego i są cenami netto. Pakiet podstawowy obejmuje 10.000 odsłon (dziesięć tysięcy). Zamówienie może dotyczyć jednego lub wielokrotności pakietu podstawowego. W zależności od wielkości zamówienia stosuje się odpowiednie rabaty. Za płatność przed emisją do naliczonej wg. cennika kwoty stosuje się dodatkowy rabat w wysokości 10%.

Wielkość bannera Strona tytułowa serwisu podatki.pl Pozostałe strony serwisu podatki.pl Rabaty (bez względu na wielkość)

banner duży (400 x 50) 400,00 zł 300,00 zł

ilość pakietów

rabat w %

banner mały (120 x 60) 300,00 zł 200,00 zł 2 5
3 10
4 15
5 20
6 25
7 30
8 35

Za całkowitą płatność przed emisją do naliczonej wg. cennika kwoty stosuje się dodatkowy rabat w wysokości 10%.

9 i więcej 40

 

 

programy księgowe, internet, kasy fiskalne
Emar s.c. 43-100 Tychy, ul. Uczniowska 7, tel: (032) 217-71-90
Copyright: 1997 - 2000  Romuald Gabrysz